Tony

TONY The Inventory App

Inventorizacija šiuo metu yra ilgas ir varginantis procesas, kuris atima daug laiko bei jėgų – viską reikia surašyti į lapus, tuomet perrašyti į naujus, vėliau viską perduoti buhalterei, kuri viską suveda į programą.

Tačiau dabar baro inventorizaciją galima padaryt pasitelkus TONY inventorizacijos programą, kuriai  prireiks tik svarstyklių (jas suteikia įsigyta TONY programa) ir plančetinio kompiuterio, tad viskas tampa labai paprasta, greita ir patogu.

TONY programos veikimas ir eiga:

Prisiregistruojate prie TONY programos

  • Įsijungę plančetę kameros pagalba iš eilės nuskanuojate lentynose turimus butelių bar codus.
  • Nuskanavę turimus butelius juos galite susidėlioti virtualiame bare atvaizduojamame jūsų plančetėje ar telefone. Tai atlikus baro replika išsaugoma, o jūs iškart galite pradėti inventorizaciją.
  • Vieną po kito dedate butelius ant svarstyklių ir butelyje esantis likutis iškart užfiksuojamas plančetėje, turimus pilnus butelius įvedate rankiniu būdu. Programėlė primins prekes kurias galimai praleidote ar išnaudojote.
  • Inventorizacijos metu galima skaičiuoti ne tik alkoholinius, bei gaiviuosius gėrimus, bet ir jūsų ruoštus sirupus, kava, arbata, cigaretes…
  • Pasvėrę bei suvedę visas prekes galite užbaigti inventorizaciją ir išsiųsti duomenis apskaitai vieno mygtuko paspaudimu. Excel bei PDF formatais.

Pristatymas video formatu : https://www.youtube.com/watch?v=v8l4q8YyH84&